background

Hakkımızda

about
Yüksek Teknoloji
Kaliteli Gelecek.

FABSON Elektronik ve Ultrasonik Fare ve haşere kovucu cihazlar üreten 1996 yılında kurulan bir şirkettir.

FABSON yüzde yüz yerli üretim olup, etkisi enaz 10 yıl sürebilecek garantili ve tek çözüm sunan ürünleri siz müşterilerine sunmaktadır.Kuruluşundan bu güne kadar teknolojik yeniliklere odaklanan şirketimiz 4 yıl süren AR-Ge çalışmalarımız sonucunda ürettiğimiz FABSON, 1996 yılından beri çalıştığı her mekanda dışarıdan haşere girişlerini ve duvar içlerinde yuvalanmalarını bitirdi.

VİZYONUMUZ
Toplam Kalite Yönetimi Felsefesi Işığında sürekli iyileştirme faaliyetlerini günlük yaşamın bir parçası haline getirerek,müşterinin değişen beklentilerini tam olarak karşılamak ve sektörün lider kuruluşu olmak. Yaşamınızda, mekanınızda Fare/Haşere sorununu bitirmek ve yaşam kalitenizi yükseltmek için kesintisiz çalışmalar yapan ilk adres olmaktır!

MİSYONUMUZ:
Özellikle son yıllarda zararlı kimyasalların çevreye ve insan sağlığına verdiği zarar hat safhaya ulaşmıştır. Bu bilinçle yola çıkan firmamız, bileşiminde herhangi bir zararlı kimyasal bulundurmayan,doğaya saygılı ürünlerle siz müşterilerimize hizmet vererek tüm dünyaya açılıp yurtiçi ve yurtdışı müşterilerimizin güvenini,beğenisini kazanıp,doğaya ve insana verdiği değeri hep ön planda tutarak yeni nesillere daha sağlıklı ve temiz çevre bırakmak,zehirsiz ve kalıcı çözümler sunmak en önemli misyonumuzdur.

Fare kovar Cihaz nedir merak ediyorsanız Fare Kovucu Cihaz sayfamızı ziyaret ediniz.

Fare Kovucu Cihaz nerede satılır en uygun fare kovucu cihaz nereden alınır? Sorularınıza en doğru cevabı Online Satış sitemizde vermekteyiz. Kapıda Ödeme 9 Banka ile Kredi Kartına taksit imkanı ve Türkiye’nin her yerine hızlı kargo ve servis vermekteyiz.

300

'den fazla referans.

12.000

'den fazla ürün teslimi.

background