background

Ürünler


FARE KOVUCU VE HAŞERE KOVUCU (ULTRA SONİC)

Fare Kovucu Cihazlarımızda Diğer tüm canlılarda olduğu gibi fare ve haşere için de işitme duyusu hayatlarını devam ettirebilmek için yaşamsal bir öneme sahiptir. Bir çift fare kolonisi ortalama 21 günde bir yavrular her yavrulamada 6 ile 8 arası yavru doğurur, yavrular daima koloni halinde bulunur ve yaşarlar. Tek başına yaşamazlar. Günümüzde kullanılan fare zehirleri, fareleri anında öldürmezler. Bir fare zehri yedikten 3-5 gün sonra şişerek ölür. Bunun sebebi fareler yiyecek maddeye hemen müdahale etmezler aralarındaki en yaşlı fareyi o yiyeceğe gönderirler. Yaşlı yiyeceği yedikten sonra diğerleri 3 gün boyunca beklerler, eğer yaşlı fareye bir şey olmazsa diğerleri de o maddeyi yerler. Bu sebepten dolayı gıda imalathaneleri vb. yerlerde kullanılan zehirleri yiyen fareler 3 gün boyunca etrafta gezinerek zehri dışkı ve ayak basma yoluyla bulaştırırlar. Buda hanta virüsü verilen hastalığın insanları öldürmesine sebep olur.

FARELER VE HAŞERELER:

Fare ve haşereler sesleri hissederler ve onlara tepki verirler. Yapılan deneylerde fare ve haşerelerin insanların duyduğu yüksek frekanstaki sesleri hissettiği, bunlara karşı aşırı reaksiyon verdikleri kanıtlanmıştır. Böcekler kapı araları priz içleri pervaz kenarları gibi gizli ve dip köşeleri tercih ederek oralarda yumurta bırakırlar. Kullanılan tarım ilaçları böceklerin sadece dış kabuğunu yakar. Böcek ölürken bile yumurta bırakır. Böcekler 27 günde bir yumurtlarlar. Tarım ilacı, bırakılan yumurtaya etki etmez. Fabson Ultrasonic oluşturduğu highsonic ve ultrasonic frekans yayını ile fare, böcek, yılan, akrep, kene, örümcek, sansar, hamam böceği, güve, ağaç kurtları vb. gibi haşerelerin her türlü açık ve kapalı mekanlardan uzak tutulmasını dışardan içeriye girmesini yasaklar içeride bulunan fare ve haşerenin ürümesini durdurur. Fabson Ultrasonic Fare Kovucu cihazların yaydığı frekansların insan sağlığına kesinlikle zararı yoktur. Bulunduğu ortamı asgari 20 yıl boyunca temiz ve sağlıklı tutar. Fabson Ultrosonic Fare Kovucu cihazlarımız sadece yürüyen sürünen ve kam emici haşerat üzerinde etkilidir. Fabson Elektronik olarak üretmiş olduğumuz ürünler kesinlikle evcil hayvanlara zarar vermez, hayvanların sağlığı üzerinde herhangi bir yan etkisi yoktur.

FABSON ELEKTRONİK ULTRASONİC FARE KOVUCU VE HAŞERE KOVUCU CİHAZLARIMIZ HAKKINDA

Cihazlarımız insan kulağının duyamayacağı ancak fare, böcek, akrep, kene, yılan vb. tüm haşerelerin rahatsız olacakları frekans aralığında çalışmaktadır.

Fabson Ultrasonic Kovucular gezer frekansa sahip olduğu için fare, böcek ve tüm haşereler üzerinde asla bağışıklık yaratmaz. Bu sayede ortamı daha kolay terk etmelerini ve gelen frekansa direnme süresini en aza indirir.

Cihazlarımız etkili olduğu m2 alan içerisinde fare, böcek ve haşerelerin bulunması ve yuvalanmasının önüne geçer.

Ekolojik dengeye dost bir şekilde çalışma prensibine sahip olan Fabson Ultrasonic Kovucular ortamda bulunan fare,böcek ve tüm haşerelerin ölmesini değil frekans ile ortamdan uzaklaşmasını sağlamaktadır.

Cihazlarımız tam zamanlı çalışma prensibine sahiptir ve tam zamanlı kullanımda bile çok düşük bir enerji tüketimine sahiptir.

Cihazımızın sahip olduğu ve etkilediği frekans aralığı evcil hayvanlara ve insanlara zararı yoktur.

Üstün teknoloji ile üretilen Fabson Ultrasonic Kovucular yıllarca sorunsuz çalışabilir.

Fabson Ultrasonic fare, böcek ve haşere kovucu cihazlarımız 5 Yıl servis garantisi altındadır.

Arızası giderilemeyen cihazımız olduğu takdirde sizlere yeni cihaz gönderilecektir.

Ortamda kesin çözüm sağlayan cihazlarımız bulunduğu noktada fare,böcek ve tüm haşereleri etkisi altına alarak ortamdan uzaklaştıracaktır. Böylelikle ortamda hiçbir şekilde kimyasal ilaçlama gibi bir çözüm aramanıza gerek kalmayacak, sağlığınızı da tehlikeye atmış olmayacaksınız.

Fare Kovucu Haşere Kovucu ve Kuş Kovucu Cihazlarımızın etki alanı frekans ve genel özelliklerini sitemizde ÜRÜNLER kısmından inceleyebilirsiniz.